+420 731 573 893

Po-Ne: 7.00-21.00

info@deratizacek.cz

Deratizacek

>>

Dezinsekce

kontaktujte nás

DEZINSEKCE - Hubení hmyzu?

volejte 731 573 893

nebo

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Obraz zástupce testu CAPTCHA

naše služby

jakým způsobem je prováděna.

Dezinsekce je soubor opatření, jejichž cílem je hubení epidemiologicky závažných členovců, již jsou pro člověka škodliví a epidemiologicky nebezpeční. V komunální sféře jde hlavně o druhy synantropní (žijící v blízkosti člověka), mající význam hygienicko-epidemiologický.

 

Pro dezinsekci hubení hmyzu a členovců užíváme převážně biocidní látky - Insekticidy. Pro každý druh hmyzu se aplikuje specifická metoda hubení.

 

Na hubení lezoucího hmyzu se mohou používat kontaktní insekticidy, kde účinná látka se do škůdce dostane přes jeho kutikulu. Další možností jsou požerové nástrahy, kde se účinná látka dostane do těla škůdce přes ústní ústrojí (při požeru nebo při očistě těla).  Metoda dezinsekce, kdy se do těla škůdce dostane účinná látka dýchacím ústrojím se nazývá fumigace.

Insekticidy se mohou aplikovat ve formě:

- postřiku

- FOG  - pomocí generátoru termomechanického aerosolu

- ULV - pomocí Ultra Low Volume generátoru aerosolu

- dýmovnice

- popraše

- pasty či gelu

- fumigace

Veškeré zásahy jsou optimalizovány na konkrétní biologické charakteristiky škůdců, aby se zabránilo případné odolnosti. Dezinsekce je spojena také s předběžným monitoringem. Na jehož základě se určí rozsah a druh použité technologie.

Prověřeno & Garantováno

Využitím našich služeb Vám zaručujeme vysokou kvalitu námi odvedené práce. Garantujeme , že budete spokojeni s hubením škůdců jako mnoho dalších zákazníků.

Každý škůdce má jiné chování a potravu. Proto na každého škůdce používáme jen cílené hubení za pomoci nejúčinnějších látek a technik, které jsme za léta praxe zdokonalili.

Zajistíme pro vás komplexní ochranu Vašich objektů před hlodavci, štěnicemi, šváby a jinými škůdci. Nedovolíme aby se  Vám škůdci vrátili.

 

Cílíme na konkrétní škůdce

Ochráníme Váš domov

Působíme po celé Praze a Středočeském kraji

Pobočky:

Praha 4    Praha 5    Praha 9    Praha 11    Kladno    Mladá Boleslav

Lokality:

Rakovník    Slaný    Beroun    Benešov   Říčany

Most    Chomutov    Mělník    Neratovice

Příbram    Praha Západ    Praha Východ    Plzeň

Kontakt

+420 731 573 893

info@deratizacek.cz

PO-NE od 7:00 do 20:00