+420 731 573 893

Po-Ne: 7.00-21.00

info@deratizacek.cz

Deratizacek

>>

Škůdci

Blechy

Jak se zbavit blech

Samotnou myšlenku, že zvířata mají blechy, jsou lidé schopni tolerovat. V momentě, kdy není dostupný jejich přirozený hostitel, najdou si nového v podobě člověka. Jakmile se tento problém objeví, budete chtít, abyste se jich zbavili velmi rychle – jediným řešením je pak zavolat profesionály.

Hubení blech

Co je potřeba pro úspěšné hubení blech

kontaktujte nás

volejte 731 573 893

nebo

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Obraz zástupce testu CAPTCHA

Pokud jste tento problém podchytili v počátku dostatečným předstihem, existuje několik věcí, které můžete udělat, aby se u vás nerozšířili.

  Než začnete cokoli dělat, důkladně vyluxujte koberce, podlahy, nábytek, veškeré praskliny či spáry v podlaze, čalouněné povrchy nábytku. To má za účel zbavit se hlavně dospělých blech, vajíček a larev. Larvy se živý výkaly dospělých blech a dalšími organickými látkami, které uvíznou právě v kobercích, či spárách v podlaze. Odstraněním tohoto zdroje je výrazným krokem.

 

  Vysavač následně pečlivě vysypte či vyjměte pytel a vyhoďte do popelnice.

 

  Pelechy zvířat a ložní prádlo pravidelně přepírejte minimálně na 60°C a více.

 

  Hlavním lákadlem pro blechy bude domácí zvíře. Je potřeba i jeho ošetřit a vzít k veterináři, který mu doporučí šampony či aplikuje přípravky, které blechy na jeho těle usmrtí.

Pokud výskyt blech u vás stále přetrvává, je potřeba profesionálního zásahu, za pomocí insekticidů, které blechy spolehlivě zlikvidují. Kontaktujte nás, pomůžeme Vám do 24 hodin.

Prověřeno & Garantováno

Využitím našich služeb Vám zaručujeme vysokou kvalitu námi odvedené práce. Garantujeme , že budete spokojeni s hubením škůdců jako mnoho dalších zákazníků.

Každý škůdce má jiné chování a potravu. Proto na každého škůdce používáme jen cílené hubení za pomoci nejúčinnějších látek a technik, které jsme za léta praxe zdokonalili.

Zajistíme pro vás komplexní ochranu Vašich objektů před hlodavci, štěnicemi, šváby a jinými škůdci. Nedovolíme aby se  Vám škůdci vrátili.

 

Cílíme na konkrétní škůdce

Ochráníme Váš domov

Působíme po celé Praze a Středočeském kraji

Pobočky:

Praha 4    Praha 5    Praha 9    Praha 11    Kladno    Mladá Boleslav

Lokality:

Rakovník    Slaný    Beroun    Benešov   Říčany

Most    Chomutov    Mělník    Neratovice

Příbram    Praha Západ    Praha Východ    Plzeň

Kontakt

+420 731 573 893

info@deratizacek.cz

PO-NE od 7:00 do 20:00