+420 731 573 893

Po-Ne: 7.00-21.00

info@deratizacek.cz

Deratizacek

>>

Štěnice

Štěnice domácí

Jak se zbavit štěnic

Jakmile se objeví štěnice, většina lidí má tendenci tento problém podceňovat. Bohužel z důvodu malé informovanosti či všeobecně mylných mýtech o štěnicích, mají snahu tento problém řešit svépomocí.

 

Počínaje babskými radami o vyhnání štěnic kdejakým kořením či přehnanou hygienou a litry dezinfekce (štěnice není hygienický problém) nakonec, jako poslední záchranu, lidé zkouší všelijaké repelenty a spreje proti hmyzu, které jsou volně dostupné pro širokou veřejnost.

 

Zde nicméně také po krátké době přichází zmar a krom promarněných dnů a nevyspalých nocí i poměrně vysoké náklad na tyto přípravky. Veškeré snahy jsou bez efektu a situace se samozřejmě jen horší. Až v této fázi přichází na mysl zavolat profesionály.

 

Nabízíme Vám komplexní řešení jak se zbavit štěnic a zabránit jejich dalšímu šíření.

 

Jedině profesionální zásah

Provádíme komplexní zásahy při hubení štěnic, které přizpůsobujeme individuálně Vám na míru. Vyvinuli jsme vlastní techniky hubení štěnic, které neustále zlepšujeme. Při našich zásazích používáme nejúčinnější látky a profesionální techniku. Našim cílem je rychle a bezpečně vyhubit štěnice ve vašem objektu. Používané látky nejsou nebezpečné lidem či domácím zvířatům.

Jak se k Vám dostali štěnice?

Abyste získali štěnice, musíte s nimi přijít do přímého kontaktu či se mohou rozšířit z jiných jednotek. Štěnice nejsou důsledkem nízké hygieny a ani je nepřenáší zvířata! Nerozlišují mezi čistým a špinavým domovem, pouze přítomnost člověka je důvodem jejich přítomnosti.

Nabízíme Vám specializované hubení štěnic a jiných škůdců ve veškerých typech domácností, kanceláří, restauračních či ubytovacích zařízení, výroben a skladů potravin a zemědělských objektech. Termín zásahu přizpůsobíme Vám a nalezneme optimální řešení dle Vaší individuální situace. Poskytneme Vám kompletní informační servis a poradíme Vám jaké dělat preventivní opatření do budoucna.

 

Kontaktujte nás, Pomůžeme Vám se zbavit škůdců do 24hod.

štěnice domácí

Jak se zbavit štěnic

kontaktujte nás

volejte 777 888 999

nebo

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Obraz zástupce testu CAPTCHA

Prověřeno & Garantováno

Využitím našich služeb Vám zaručujeme vysokou kvalitu námi odvedené práce. Garantujeme , že budete spokojeni s hubením škůdců jako mnoho dalších zákazníků.

Každý škůdce má jiné chování a potravu. Proto na každého škůdce používáme jen cílené hubení za pomoci nejúčinnějších látek a technik, které jsme za léta praxe zdokonalili.

Zajistíme pro vás komplexní ochranu Vašich objektů před hlodavci, štěnicemi, šváby a jinými škůdci. Nedovolíme aby se  Vám škůdci vrátili.

 

Cílíme na konkrétní škůdce

Ochráníme Váš domov

Působíme po celé Praze a Středočeském kraji

Pobočky:

Praha 4    Praha 5    Praha 9    Praha 11    Kladno    Mladá Boleslav

Lokality:

Rakovník    Slaný    Beroun    Benešov   Říčany

Most    Chomutov    Mělník    Neratovice

Příbram    Praha Západ    Praha Východ    Plzeň

Kontakt

+420 731 573 893

info@deratizacek.cz

PO-NE od 7:00 do 20:00