+420 731 573 893

Po-Ne: 7.00-21.00

info@deratizacek.cz

Deratizacek

>>

Škůdci

Blechy

Kousnutí od blechy

Podobně jako u vašich domácích zvířat, bleší kousnutí je spíše problémem následné svědivosti.  U zvířat je tento jev spojen s drbáním a vykusováním srsti, stresem, nechutenstvím. Člověk zaznamená pokousání v podobě zarudnutí kolem místa, kde blecha sála krev.

Hubení blech

Jak identifikovat bleší kousnutí

kontaktujte nás

volejte 731 573 893

nebo

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Obraz zástupce testu CAPTCHA

Jak pokousání od blechy vypadá? - Samotné kousnutí je těžké spatřit, ale projeví se červenými skvrnkami na kůži kolem místa vpichu. Aby nedošlo k záměně s jiným bodnutím hmyzu, je potřeba zvážit i jiné faktory, které pomohou identifikovat hmyz.

 

Kde se kousnutí projeví? - Zpočátku se pokousání projevuje na končetinách. Můžou se na Vás dostat, když přijdete do styku se zvířetem, se kterým si třeba hrajete, nebo když mu uklízíte pelech.  Blechy se rády zdržují v podlahách, škvírách, kobercích či povlečení, postupem času se Vám pokousání může projevovat po celém těle.

 

Okamžitá reakce – Kousnutí blechy se obvykle projeví okamžitě. Projeví se svěděním. Jedna blecha často kouše dvakrát až třikrát ve stejné oblasti. Samotné kousnutí není cítit, až následná obranná reakce našeho těla zapříčiní svědivost.

nebezpečí blešího kousnutí

Blechy jsou přenašeči bakteriálních onemocnění - mor, tyfus. Jsou přenašeči psí tasemnice. Jejich sliny mohou způsobit silné alergické reakce na kůži.

 

Kousnutí vyvolává svědění, jež může vést k druhotné infekci, hnisání či ekzémům, když si místo příliš rozškrábete.

Prověřeno & Garantováno

Využitím našich služeb Vám zaručujeme vysokou kvalitu námi odvedené práce. Garantujeme , že budete spokojeni s hubením škůdců jako mnoho dalších zákazníků.

Každý škůdce má jiné chování a potravu. Proto na každého škůdce používáme jen cílené hubení za pomoci nejúčinnějších látek a technik, které jsme za léta praxe zdokonalili.

Zajistíme pro vás komplexní ochranu Vašich objektů před hlodavci, štěnicemi, šváby a jinými škůdci. Nedovolíme aby se  Vám škůdci vrátili.

 

Cílíme na konkrétní škůdce

Ochráníme Váš domov

Působíme po celé Praze a Středočeském kraji

Pobočky:

Praha 4    Praha 5    Praha 9    Praha 11    Kladno    Mladá Boleslav

Lokality:

Rakovník    Slaný    Beroun    Benešov   Říčany

Most    Chomutov    Mělník    Neratovice

Příbram    Praha Západ    Praha Východ    Plzeň

Kontakt

+420 731 573 893

info@deratizacek.cz

PO-NE od 7:00 do 20:00