+420 731 573 893

Po-Ne: 7.00-21.00

info@deratizacek.cz

Deratizacek

>>

Škůdci

Mravenci

Mravenci

mravenci v domě

kontaktujte nás

volejte 731 573 893

Mravenci v domě

Mravenci mohou hnízdit kolem vašeho obydlí či skladů: např. ve zdech, v trávníků, pařezech, kdekoli si můžete představit. Do obydlí vstupují zpravidla, když hledají potravu a vodu, k proniknutí do objektu jim stačí i velmi malá dírka. Odpadkové koše, miska s jídlem pro psa, spíž, chlebníky…takovéto místa budou mravence vždy velmi lákat.

 

Samotný mravenec je vyslán kolonií, aby pátral po zdrojích potravy, jakmile je nalezne, zanechá za sebou feromonovou stopu, která pro ostatní funguje jako neviditelné vodítko, po kterém se vydávají pro potravu. Zpravidla z počátku, když zahlídnete jednoho, dva mravence, nevěnujeme tomu pozornost, po chvíli nicméně je jich na stejném místě 10x-100x více.

 

Malá obezřetnost se nejvíce nevyplatí v prostorech, kde uchováváme potraviny či v prostorech, kde se jídlo vyrábí či připravuje.

nebo

Jak nám mravenci mohou škodit

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Obraz zástupce testu CAPTCHA

• Při napadení, mohou použít kusadla či žihadla ke své obraně, které způsobují nepříjemnou bolest a záněty.

• Kontaminaci potravin - není příjemné, když si namažete chleba, prolezlý mravenci.

• Šíření chorob - pohybují se v různém prostředí a mikroorganismy přichycené na jejich těla pak ulpí na potravinách.

• Napadení restauračních či ubytovacích zařízení, snižuje reputaci a povědomí o podniku.

Známky napadení mravenci

Živý jednici - pokud zahlédnete ve své blízkosti velké množství živých mravenců, můžete mít problém. Pokud je naleznete v oblasti kuchyně, nebo v místě kde připravujete či skladujete potraviny, je potřeba rychle jednat.

 

Cestičky mravenců - vedou dovnitř a ven z vašeho domova, jsou dalším znamením. Mravenci si značí cestu za potravou feromonem a pro ostatní slouží jako vodítko, po kterém mají jít.

 

Hnízdo - hnízdo může být v zemi, ve stěně či pod podlahou. V zemi se dají identifikovat navršenou, velice jemnou - prašnou zeminou okolo vstupního otvoru. Většinou se nacházení ja klidných, tmavých místech.

Prověřeno & Garantováno

Využitím našich služeb Vám zaručujeme vysokou kvalitu námi odvedené práce. Garantujeme , že budete spokojeni s hubením škůdců jako mnoho dalších zákazníků.

Každý škůdce má jiné chování a potravu. Proto na každého škůdce používáme jen cílené hubení za pomoci nejúčinnějších látek a technik, které jsme za léta praxe zdokonalili.

Zajistíme pro vás komplexní ochranu Vašich objektů před hlodavci, štěnicemi, šváby a jinými škůdci. Nedovolíme aby se  Vám škůdci vrátili.

 

Cílíme na konkrétní škůdce

Ochráníme Váš domov

Působíme po celé Praze a Středočeském kraji

Pobočky:

Praha 4    Praha 5    Praha 9    Praha 11    Kladno    Mladá Boleslav

Lokality:

Rakovník    Slaný    Beroun    Benešov   Říčany

Most    Chomutov    Mělník    Neratovice

Příbram    Praha Západ    Praha Východ    Plzeň

Kontakt

+420 731 573 893

info@deratizacek.cz

PO-NE od 7:00 do 20:00