+420 731 573 893

Po-Ne: 7.00-21.00

info@deratizacek.cz

Deratizacek

>>

Škůdci

Rus domácí

kontaktujte nás

Rus domácí

volejte 731 573 893

nebo

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Obraz zástupce testu CAPTCHA

Pokud se švábi objeví u vás doma či ve Vašem podniku, je lepší neotálet a ihned problém řešit. Švábi jsou přenašeči choroboplodných zárodků, jako je např. salmonela. Pokud se situace neřeší, jejich výskyt je pro Vás či vaše zákazníky vážným zdravotním rizikem.

 

Švábi jsou velmi odolný hmyz, jejich schopnost se přizpůsobit okolním podmínkám a velice rychle se množit a šířit po objektu z nich děla škůdce, se kterým si může poradit jen profesionál. Pouze profesionální prostředky a technika jsou schopny zajistit, že se švábi vyhubí a nebudou se k vám vracet.

Rus domácí - Blatella germanica

Dospělci jsou snadno rozpoznatelní podle jejich světle-hnědého nebo žluto-hnědého zbarvení, se dvěma černými vodorovnými pruhy umístěnými na předohrudi bezprostředně za hlavou. Rus domácí dosahuje délky 13-16 mm. Mnohem menší jsou dospívající jedinci nebo nymfy. Jsou tmavší, téměř černé barvy s černými pruhy za hlavou.

Rus domácí je u nás nejrozšířenější druh švába. Rus domácí se množí velice rychle a je schopen v řádu několika týdnů se rozšířit po celém objektu. Díky svým rozměrů je schopen prolézt i malými netěsnostmi ve stoupačkách anebo např. hnízdit v úzkých prostorech mezi kuchyňským nábytkem.

Rus domácí se živí téměř čímkoli, včetně mýdla, nebo lepidel. Zbytky jídel, které se nacházejí v kuchyní či skladech jsou pro ně vítaným zpestřením. Často se do objektu nebo domácnosti dostávají v nákupu či v krabicích z obchodů či skladišť.

Fotografie Rus domácí

Dávají přednost teplému, tmavému a vlhkému prostředí v blízkosti potravin a vodních zdrojů. Jsou světloplaší, a jejich aktivita je převážně v noci. Šance jak je zahlédnout je, že v noci náhle rozsvítíte v kuchyni a zahlédnete jak utíkají. Při větším rozmnožení, je možno je zahlídnout i za dne v oblasi kuchyně a koupelny.

rus domácí - hubení

Hubení Rusa domácího není snadné, nicméně naším profesionálním zásahem Vám zaručíme 100% vyhubení. Jen málokdy se stane, že výskyt je v objektu jen lokální záležitostí jednoho bytu či určitého prostoru. Díky tomu, že jejich rozmnožování je velice rychlé, mohou se za krátký čas rozšířit po celém objektu. Stoupačky, šachty či netěsnosti pod dveřmi jim slouží jako dopravní síť do dalších prostor. Není neobvyklé, že je poté potřeba ošetřit celý objekt, aby se zajistilo, že nikde nepřežije ani jedinec.


Objevili jste šváby, či máte podezření? Kontaktujte nás, pomůžeme Vám do 24hodin.

•  Domluvíme schůzku dle termínu, který bude vyhovovat Vám.

 

•  Provedeme monitoring objektu a zasažených míst.

 

•  Navrhneme individuální řešení dle Vašich možností a přání.

 

•  Provedeme komplexní zásah za pomocí nejúčinnějších insekticidů a požerových nástrah, které spolehlivě hubí šváby.

 

•  Podáme Vám kompletní informace o problému a doporučím ochranná opatření do budoucna.

Hledáte-li spolehlivou likvidaci a vyřešení problému, zavolejte o pomoc naše profesionály. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a učiníme veškerá opatření, aby se k vám blechy nevraceli.

 

Ke každému výskytu přistupujeme individuálně a proces hubení přizpůsobujeme situaci a potřebám zákazníka. Naše služby využívají jednotlivé domácnosti, družstva, správcovské firmy či luxusní hotely, ubytovací zařízení, sklady a výrobny potravin či zemědělské objekty.

Prověřeno & Garantováno

Využitím našich služeb Vám zaručujeme vysokou kvalitu námi odvedené práce. Garantujeme , že budete spokojeni s hubením škůdců jako mnoho dalších zákazníků.

Každý škůdce má jiné chování a potravu. Proto na každého škůdce používáme jen cílené hubení za pomoci nejúčinnějších látek a technik, které jsme za léta praxe zdokonalili.

Zajistíme pro vás komplexní ochranu Vašich objektů před hlodavci, štěnicemi, šváby a jinými škůdci. Nedovolíme aby se  Vám škůdci vrátili.

 

Cílíme na konkrétní škůdce

Ochráníme Váš domov

Působíme po celé Praze a Středočeském kraji

Pobočky:

Praha 4    Praha 5    Praha 9    Praha 11    Kladno    Mladá Boleslav

Lokality:

Rakovník    Slaný    Beroun    Benešov   Říčany

Most    Chomutov    Mělník    Neratovice

Příbram    Praha Západ    Praha Východ    Plzeň

Kontakt

+420 731 573 893

info@deratizacek.cz

PO-NE od 7:00 do 20:00